Selecteer een pagina

Vragen?

Neem contact op met een van onze mensen

Jeroen van het Kaar

Jeroen van het Kaar

Algemeen directeur

0224-592 328

06-51 86 49 00
jeroen@mail.nl

Richard van Diepen

Richard van Diepen

Afdeling Tulpen / Pioenen

0224-592 321

06-51 35 85 28
richard@mail.nl

Iwan v/d Velden

Iwan v/d Velden

Afdeling Tulpen

0224-592 337

06-53 83 16 15
iwan@mail.nl

Michel de Jeu

Michel de Jeu

Afdeling Voor- en najaarsbloeiers

0224-592 330

06-53 35 51 55
michel@mail.nl

Ruud de Waard

Ruud de Waard

Afdeling Tulpen

0224-592 339

06-33 31 77 70
ruud@mail.nl

Koen Vlaar

Koen Vlaar

Afdeling Tulpen

0224-592 335

06 48 26 17 88
koen@mail.nl

Mark Strijbis

Mark Strijbis

Afdeling Lelies

0224-592 337

06-42630415
mark@ighbv.nl

Rob Brouwer

Rob Brouwer

Afdeling Lelies/Gladiolen

0224-592 325

06-51 86 49 16
rob@ighbv.nl

Herwin Leek

Herwin Leek

Afdeling Lelies

0224-592 326

06-51 86 49 01
herwin@mail.nl

Willem Hopman

Willem Hopman

Afdeling Lelies

0224-592 325

06-51 86 49 02
meranir@ighbv.nl

Barry Nijssen

Barry Nijssen

Afdeling Lelies

0224-592 334

06-39 70 99 90
barry@ighbv.nl

Maikel Brouwer

Maikel Brouwer

Afdeling Tulpen

0224-592 327

06-40 96 00 02
maikel@ighbv.nl

Nico Verheijdt

Nico Verheijdt

Afdeling IT

0224-592 320

nico@ighbv.nl

Hier kunt u ons vinden

 

Intermediair Groep Holland BV

Witte Paal 334

1742 LE  Schagen

Direct navigeren naar ons adres?

Klik hier

Intermediair Groep Holland

Witte Paal 334
1742 LE Schagen
Telefoon 0224 592 320
Fax 0224 592 324